[rev_slider slidertitle=”new home” alias=”new-home”]

آتلیه نوزاد و کودک پدرام

به صفحه آتلیه تخصصی عکس نوزاد و کودک پدرام خوش آمده اید .  چرا آتلیه پدرام ؟ زیرا شما همراهان آتلیه پدرام در بخش میتونید نمونه کار های عکس نوزاد و نمونه کار های عکس کودک رو مشاهده بکینید و  اما در بخش آموزش،  مطالب آموزشی درباره آتلیه کودک و همچنین مطالب آموزشی در مورد آتلیه نوزاد به شما والدین گرامی داده می شود . این مطالب شما عزیزان را آماده تر میکنه برای ورود به آتلیه تا نتیجه مطلوب حاصل شود . آتلیه تخصصی کودک ونوزاد پدرام همیشه در خدمت شما عزیزان هست . پس با ما همراه شوید تا آتلیه نوزاد و کودک پدرام و به شما عزیزان معرفی کنیم

[envira-gallery slug="zz"]

آتلیه بارداری پدرام

آتلیه نوزاد

مجرب ترین کادر

آتلیه کودک

آتلیه پدرام
  • به روز ترین
  • حرفه ای ترین
  • مجرب ترین
  • منصف ترین
آتلیه در تبریز

و اما یکی از جذابترین قسمت های عکاسی در آتلیه عکاسی از نوزادها و کودکان هست. زیرا همون قدر که جذاب و شیرین هست همون قدر هم مشکل و کاری طاقت فرسا است . چرا که نوزادن مثل آدم بزرگ ها متوجه دستورات و ژست ها نمیشن ، پس تا چیزی که از شون انتظار داشته باشیم در بیاد .

 و اما کادر مجرب و دلسوز آتلیه پدرام با در نظر گرفتن سختی های کار همیشه توانسته است عکس های خوب و عالی به ثبت و ضبط برساند
پس آتلیه پدرام با روانشناسی کودکان آنها را برای گرفتن عکس آماده می کنه و با صبر و حوصله کودکان و والدین گرامی رو راضی و خندان نگه میداره.

آتلیه پدرام در خدمت خانواده های خوب ایرانی

بالاترین سطح گرافیک

بالاترین سطح گرافیک

بالاترین سطح گرافیک

بالاترین سطح گرافیک

بالاترین سطح گرافیک

بالاترین سطح گرافیک

Some text

آلبوم نوزادی تا یک سالگی

آلبوم نوزادی تا یک سالگی ایده  مقرون به صرفه ای هست برای خانواده هایی که دوست دارن ماه گردی از نوزادان خود داشته باشند تا یک سالگی نوزاد. چرا که سن رشد در این دوران یک معجزه الهی است.

توانایی ما در عکاسی از نوزاد100%
100%
توانایی بر قراری ارتباط با نوزاد95%
95%
رضایت مشتریان عزیز99%
99%

تم های ساده

تم های فصلی

تم های روز های خاص

با تیم ما آشنا شوید

در وبلاگ ما چه می گذرد؟